ÇALIŞMA TARZIMIZ

Verdiğiniz vekalet görevi ile ilgili olarak büromuzun avukatı tarafından yapılacak çalışmalarla, görev kabul edildiğinde sizinle anlaşılan sonucun elde edilmesi amaçlanmaktadır. İlgili avukat, hedeflenen sonuca ulaşmak için çaba gösterecek ancak bu sonuca ulaşılacağını garanti edemez. 
 

Avukat, görevini yaparken avukatlık mesleğinin gerektirdiği kurallara uymak zorundadır. Bu kurallardan biri, sizi davanızdaki gelişmeler ve ilerlemelerden haberdar etmesi zorunluğudur. Ölağanüstü durumlar istisna olmak üzere bu hususlardan yazılı olarak haberdar edileceksiniz.
 

Bu yüzden sizden istediğimiz, adres değişikliği, telefon numarası değişikliği gibi konu için önemli olan değişiklikleri bize bildirmenizdir. Ayrıca davanızın içeriği ile ilgili olarak önem taşıyabilen değişiklikler olduğunda da, ilgili avukatı bunlardan haberdar etmeniz gerekecek.

Büro olarak size en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Hizmetlerin kalitesinden yine de hoşnut kalmadığınız takdirde bunu ilgili avukatla görüşebilirsiniz.

BAS A.S. VAN LEEUWEN, ATTORNEY | ADVOCAAT | AVOCAT

MR. BAS A.S. VAN LEEUWEN (LL.M., ESQ.), attorney at law and forensic auditor, assists clients with criminal matters, administrative supervision and enforcement cases, and internal and external investigations. Cases involving accusations of fraud, bribery, money laundering, corruption or violations, financial mismanagement, of international sanctions seriously disrupt a client’s operations and damage their reputation. At a client’s request, the attorney can conduct internal investigations, advice, litigate and negotiate with regulators and the Public Prosecution Service. He delivers swift solutions that address the underlying problems for urgent matters. Sometimes, his clients are injured by non-compliant conduct; sometimes they find themselves accused of the same.